عطارمارکت

در سفر سلامتی هم‌ره عطار باش!

عطارمارکت یک پتلفرم عرضه گیاهان دارویی و فرآورده‌های اونهاست که تأمین‌کنندگان خودش رو بر اساس روش‌های کنترل کیفیت غربال می‌کنه و همیشه سعیش بر اینه که یک محصول با کیفیت که قیمت منصفانه‌ای هم داره رو در اختیار همه قرار بده!

شما قراره اینجا با کلی گیاه دارویی و عرقیاتی که از اونا گرفته میشه آشنا بشید؛ راستی ما یک فروشگاه آنلاین هم هستیم.

 

ما اینجا در خصوص برخی بیماری‌های رایج، دلیل به وجود اومدن یا نشانه‌هاشون صحبت می‌کنیم! با اینکه معتقدیم عرقیات گیاهی جای داروهای تجویز شده توسط پزشک رو نمی‌گیره و نباید سرخود هم استفاده بشن، اما در خصوص برخی محصولاتی که می‌تونن برای بعضی بیماری‌ها مفید باشن توضیحاتی را تقدیم حضورتون می‌کنیم.

گستره عرقیات گیاهی و گیاهان دارویی یا به طور کلی حوزه فعالیت عطاران محترم هم مثل هر حیطه کاری دیگه‌ای یک سری افراد و برندهای محبوب و سرشناس داره که ما در اینجا به معرفی یا ذکر یک تاریخچه از هر کدوم می‌پردازیم. هدف ما از این کار علاوه بر ادای دین به اونا و گردآوری یک دایره‌المعارف تخصصی، فراهم اوردن امکان مقایسه بین خدمات یا محصولاتیه که این عزیزان ارائه میدن!

حوزه تولید دارو و صنایع غذایی مملو از استانداردها، نمادها و مفاهیمیه که هرکدوم به نوبه خودشون مهم بوده و ممکنه یک مجموعه برای اخذ یا تحقق هرکدوم از اونا از پشتوانه سال‌ها تحصیل و تجربه نیروی انسانی به همراه منابع مالی قابل توجهی استفاده کرده باشه. با توجه به رابطه تنگاتنگی که این تعاریف با حوزه فعالیت ما و همکارانمون دارن، اختصاص دادن یک بخش سایت به معرفی و تشریح این نمادها رو خالی از لطف ندونستیم.

شرکت زرعطار نوین فارمد ایرانیان به عنوان صاحب امتیاز و مالک عطار مارکت فعالیت‌های خودش رو به تحقیق و توسعه و حضور در بازار داخلی محدود نکرده و با گذروندن تست‌های کنترل کیفی مورد قبول مجامع بین‌المللی و اخذ استانداردهای لازم، با نام تجاری Herbador هم فعالیت‌های خودش رو در خارج از مرزهای ایران – به طور مشخص غرب اروپا – دنبال می‌کنه!

دسته‌بندی مطالب

دوره‌های آموزشی

با گذر از بحث تحقیق و توسعه، تولید و عرضه نوشیدنی‌های فراسودمند ، حالا نوبت معرفی دوره‌های آموزشی زرعطار میرسه! به طور خلاصه میشه گفت که مجموعه پیش روی شما از نظر بار علمی توانایی تدریس مفاهیم کاربردی و جدید حوزه پرورش گیاهان دارویی از کاشت تا برداشت رو داره، با این حال لازمه که این دونسته‌ها در کنار کار عملی به افرادی که متقاضی یادگیری این فنون هستند ارائه بشه. به همین دلیله که ما با همکاری جهاد دانشگاهی و مجموعه اجوکمپ که از نظر سخت‌افزاری و تجربه کار روی زمین و همینطور توانایی برگزاری دوره‌های آموزشی از ما قوی‌تر هستن در صدد این براومدیم تا افرادی رو آموزش داده و از میونشون اشخاصی که نمرات بالاتری رو گرفتن به استخدام شرکت دربیاریم.

پیشنهادات ویژه

آخرین مطالب

همرهان عطار