فروش‌ویژه!
,

پک عرقیات چاق شدن

۱,۷۰۴,۰۰۰ ریال

ناموجود

مقایسه

پک عرقیات چاق شدن | اگرچه در محافل مختلف معمولاً از چاقی، لزوم لاغر شدن و معایبی که اضافه وزن دارد صحبت می‌شود اما افراد فراوانی هم وجود دارند که از کم بودن وزن خود نسبت به حدی که باید باشد رنج می‌برند. ما قصد داریم تا در پک عرقیات چاق شدن در کنار صحبت در خصوص معیار اندازه گیری چاقی و لاغری به معرفی محصولاتی که می‌توانند در افزایش وزن کمکمان کنند بپردازیم. دعوت می‌کنم تا انتها با ما همراه باشید!

میزان چاقی و لاغری انسان‌ها چگونه محاسبه می‌شود؟

چنانچه از همراهان همیشگی مجله عطارمارکت باشید به خاطر خواهید آورد که در مورد مبحث چاقی و لاغری به طور کامل در مطالبی با همین عناوین اطلاعاتی تقدیم حضورتان شد. با این وجود بازگویی خلاصه‌ای از آن هم برای شما و هم دوستانی که برای نخستین بار از سایت ما دیدن می‌کنند خالی از لطف نیست.

در همین رابطه گفتیم که چاقی و لاغری متغیرهایی کمّی نیستند؛ بدین معنا که وقتی به یک نفر می‌گوییم «چاق» نمی توانیم بفهمیم این مقدار اضافه وزن چقدر بوده یا اگر یک نفر لاغر است چند کیلوگرم کمتر از حد استانداردی که باید داشته باشد وزن دارد؟!

اگر میزان چاقی و لاغری به وزن افراد باشد، آیا یک مرد ۱۰۰ کیلویی ۱۷۰ سانتیمتری با فرد دیگری با همین مقدار وزن اما قد ۲ متر یکسان به نظر می‌رسند؟

به عنوان مثالی دیگر در پک عرقیات چاق شدن ، روزی فردی از دید ما چاق‌تر از قبل شده و روزی دیگر لاغرتر، سوال اینجاست که به صورت چشمی چقدر این قضاوت ما صحیح بوده و فرد مورد نظر واقعاً افزایش یا کاهش وزن داشته است؟

به منظور جلوگیری از پیش آمدن چنین ابهاماتی و تبدیل این متغیر کیفی به کمی، در اوایل قرن بیستم آدولف کوتله، اخترشناس، ریاضیدان، آماردان و جامعه‌شناس بلژیکی طرح اولیه یک جدول نمایه جِرم بدن را ارائه داد. این جدول که امروزه با نام شاخص توده بدنی یا BMI مشخص می‌کند که هر فرد با چه قدی باید چه وزنی داشته باشد.

بدیهیست که قرار گرفتن در حدی بالاتر از استاندارد به معنی چاقی فرد و کمتر از آن هم به معنی لاغری وی می‌باشد. جالب اینجاست که این جدول مقدار چاقی یا لاغری را به صورن کمّی و کیفی هم بیان می‌کند.

محتوای پک عرقیات چاق شدن

پک عرقیات چاق شدن

پک عرقیات چاقی بسته‌ای متشکل از ۴ عرق رویال نیم‌لیتریست که با افزایش اشتها به بالا رفتن میزان خوراک ما و به تبع آن افزایش وزنمان کمک می‌کند. این پک شامل گلاب ، عرق هل ، عرق کاسنی و عرق خارمریم می‌باشد.

لازم به ذکر است که پک عرقیات چاق شدن بسته‌ای از محصولاتی هستند که می‌توانند به افزایش وزن ما کمک کنند که این مطلقاً به معنی حتمی بودن این نتیجه یا دارو بودن عرقیات مذکور نیست. عرقیجات مورد نظر برای اثرگذاری باید به دور از افراط و تفریط، در بلند مدت و همچنین با مشورت پزشک (در صورتی که بیماری خاصی داشته یا داروی مخصوصی مصرف می‌کنید) نوشیده شود.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پک عرقیات چاق شدن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *